Setup Menus in Admin Panel

Managed Service

Managed Services

سرویس راهبری و نگهداری

تجربه نشان داده است که مدیریت هزینه و کارآیی یک سازمان با سطح مطلوبی از پشتیبانی مجموعه توسعه صنایع زیرساخت سگال فرتاک بهبود می یابد. جدا از اینکه سازمان شما در کدام مرحله رشد خود باشد و یا حتی سایز و ابعاد آن چگونه باشد، ما می توانیم بالاترین سطح پشتیبانی استاندارد را به شما پیشنهاد کنیم تا خاطر شما از لحاظ بسترهای ارتباطیتان همیشه آسوده باشد. در ادامه لیستی از بسته های پشتیبانی آورده شده است. در صورتی که در انتخاب بسته مناسب خود، مطمئن نیستید همین حالا با ما تماس بگیرید تا جهت بازدید تیم ارزیابی هماهنگی های لازم صورت بپذیرد.

Managed Services

حضور تیم فنی سگال فرتاک در کنار شما، خیال شما را از بابت پشتیبانی و نگهداری آسوده خواهد کرد. از مهمترین وظایف تیم پشتیبانی زیرساخت شبکه، نگهداری بسترهای مسیریابی، سوئیچینگ، کیفیت سرویس، تعدیل بار و … می باشد. این تیم با دانشی گسترده در حوزه شبکه شما را در نگهداری هر چه دقیق تر و با کیفیت تر زیرساخت های ارتباطی و محاسباتی اتان یاری خواهد نمود.

گاهی اوقات نیاز به نگهداری و پشتیبانی زیرساخت های ارتباطی از راه دور مورد نیاز سازمان ها می باشد. این امر دلایل مختلفی از جمله کاهش هزینه و اختصاص مکان و غیره دارد. از مهمترین وظایف تیم پشتیبانی زیرساخت شبکه، نگهداری بسترهای مسیریابی، سوئیچینگ، کیفیت سرویس، تعدیل بار و … می باشد. این تیم با دانشی گسترده در حوزه شبکه شما را در نگهداری هر چه دقیق تر و با کیفیت تر زیرساخت های ارتباطی و محاسباتی اتان یاری خواهد نمود.

حضور تیم فنی سگال فرتاک در کنار شما، خیال شما را از بابت پشتیبانی و نگهداری آسوده خواهد کرد. از مهمترین وظایف تیم پشتیبانی زیرساخت سیستمی، نگهداری زیرساخت های محاسباتی، مجازی سازی، ذخیره سازی و … می باشد. این تیم با دانشی گسترده در حوزه نرم افزار شما را در نگهداری هر چه دقیق تر و با کیفیت تر زیرساخت های ارتباطی و محاسباتی اتان یاری خواهد نمود.

گاهی اوقات نیاز به نگهداری و پشتیبانی زیرساخت های ارتباطی از راه دور مورد نیاز سازمان ها می باشد. این امر دلایل مختلفی از جمله کاهش هزینه و اختصاص مکان و غیره دارد. از مهمترین وظایف تیم پشتیبانی زیرساخت سیستمی، نگهداری زیرساخت های محاسباتی، مجازی سازی، ذخیره سازی و … می باشد. این تیم با دانشی گسترده در حوزه نرم افزار شما را در نگهداری هر چه دقیق تر و با کیفیت تر زیرساخت های ارتباطی و محاسباتی اتان یاری خواهد نمود.

حضور تیم فنی سگال فرتاک در کنار شما، خیال شما را از بابت پشتیبانی و نگهداری آسوده خواهد کرد. از مهمترین وظایف تیم پشتیبانی زیرساخت فیزیکی، نگهداری زیرساخت های برودتی، برق و روشنایی، کنترل تردد و … می باشد. این تیم با دانشی گسترده در حوزه زیرساخت های عمرانی شما را در نگهداری هر چه دقیق تر و با کیفیت تر زیرساخت های ارتباطی و محاسباتی اتان یاری خواهد نمود.

گاهی اوقات نیاز به نگهداری و پشتیبانی زیرساخت های ارتباطی از راه دور مورد نیاز سازمان ها می باشد. این امر دلایل مختلفی از جمله کاهش هزینه و اختصاص مکان و غیره دارد. از مهمترین وظایف تیم پشتیبانی زیرساخت فیزیکی، نگهداری زیرساخت های برودتی، برق و روشنایی، کنترل تردد و … می باشد. این تیم با دانشی گسترده در حوزه زیرساخت های عمرانی شما را در نگهداری هر چه دقیق تر و با کیفیت تر زیرساخت های ارتباطی و محاسباتی اتان یاری خواهد نمود.

حضور تیم فنی سگال فرتاک در کنار شما، خیال شما را از بابت پشتیبانی و نگهداری آسوده خواهد کرد. از مهمترین وظایف تیم پشتیبانی زیرساخت امنیتی، نگهداری زیرساخت های مقابله با حملات سایبری، مستحکم سازی تجهیزات، کنترل دسترسی و … می باشد. این تیم با دانشی گسترده در حوزه امنیت اطلاعات شما را در نگهداری هر چه دقیق تر و با کیفیت تر زیرساخت های ارتباطی و محاسباتی اتان یاری خواهد نمود.

گاهی اوقات نیاز به نگهداری و پشتیبانی زیرساخت های ارتباطی از راه دور مورد نیاز سازمان ها می باشد. این امر دلایل مختلفی از جمله کاهش هزینه و اختصاص مکان و غیره دارد. از مهمترین وظایف تیم پشتیبانی زیرساخت امنیتی، نگهداری زیرساخت های مقابله با حملات سایبری، مستحکم سازی تجهیزات، کنترل دسترسی و … می باشد. این تیم با دانشی گسترده در حوزه امنیت اطلاعات شما را در نگهداری هر چه دقیق تر و با کیفیت تر زیرساخت های ارتباطی و محاسباتی اتان یاری خواهد نمود.

 

همکاران فنی

ارتباط با ما

آدرس تهران، شهرک غرب،خیابان فرحزادی، خیابان شهید مهدی عباس اناری، پلاک ۱۴۶، واحد ۴
تلفن های تماس ۰۲۱-۸۸۶۹۳۵۰۶
۰۲۱-۸۸۶۹۳۱۴۳
۰۲۱-۸۸۶۹۲۱۵۷
فکس ۰۲۱-۴۲۶۹۴۹۹۶
کد پستی ۱۹۹۸۹۵۴۷۵۸
ایمیل pr@segalfartak.ir
شبکه های اجتماعی

عضویت ها و مجوزها

logo-samandehi
Template Design © VibeThemes. All rights reserved.

Setup Menus in Admin Panel